بازی های آنلاین ، رقابت در کنار یادگیری

بازی آنلاین

تقریبا همه ما این جمله را از پدر و مادر خود شنیده ایم که بهتر است بازی کامپیوتری خود را جمع کرده و به پای درس و مشق هایمان برویم .در جایگاه مهم تحصیلات و اهمیت بالای آن شکی وجود ندارد ،‌ اما بنا به تحقیقات (دانشگاه ایالتی میشیگان آمریکا) انجام بازی های کامپیوتری خلاقیت را افزایش میدهد . تحقیقات نشان داده است بازی های تعاملی که فرایند ساخت و ساز را در خود جای می دهند ،‌ بی شک نقش کلیدی در گسترش خلاقیت کاربران خود دارند .

موسسه جامعه مجازی پویا از انگیزه و علاقه ی بالای کاربران در بازی های کامپیوتری به عنوان ابزارمهمی در دستیابی به تحقق اهداف زیر استفاده نموده است :

1- تمرین و تثبیت دروس و ایجاد انگیزه و رقابت مثبت

2- نشاط در هنگام انجام تکالیف و تمرین های مکرر

3- انجام آزمون های با نشاط و مقایسه با کل جمعیت شرکت کنندگان

در بازی های آنلاین که برای تمام عزیزان و کاربران در نظر گرفته شده است،‌ ما سعی کرده ایم ،‌ تصمیم گیری بهتر ، افزایش تمرکز، تقویت حافظه ، هماهنگی چشم و دست و حتی تقویت روابط افراد خانواده را که از امتیازات مثبت بازی های کامپیوتری است در نظر بگیریم.

برای این کار لازم است پس از ثبت نام به دنیای بی نهایت بازی های تعاملی وارد شوید

 

بازی های آنلاین سوم دبستان

بازی های آنلاین اول متوسطه1

 

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-: -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:


شادانای 93 ، متفاوت ، نویدی برای معلمین گرامی
 

به منظور هدف مندکردن فعالیتهای یادگیری دانش آموزان در ایام تعطیلات نوروزی، متناسب با شرایط و ویژگیهای این ایام ، شرکت جامعه مجازی پویا با تجربه فراوان در سالهای متوالی و در راستای عمل به اصول ناظر به برنامه های درسی و تربیتی و سیاستهای جدید آموزش و پرورش و همچنین درخواست مدارس مبنی بر کمک رسانی به چگونگی انجام فعالیت ها برای تعطیلات نوروزی قدم مهم و ارزشمندی را برای فرزندان عزیز به گونه ای متفاوت برداشته است .

باتوجه به اینکه موسسه جامعه مجازی پویا تولید فعالیت ها ، تقویت مهارتها ، برنامه منظم روزانه بدون خستگی و دلزدگی دانش آموزان را در اولویت قرارداده است ، معلمین عزیز می توانند مسئولیت فراغت و تکلیف دانش آموزان را برعهده ما گذارند تا علاوه برصرفه جویی در هزینه هایی نظیر تکثیر برگه ، صرف وقت طولانی برای طرح سئوال و نظایر آن ، بهترین  نحوه استفاده از تعطیلات نوروزی را با شادابی هرچه بیشتر برای عزیزانمان به اتمام برسانند.

آنچه که ما به آن توجه کرده ایم ، تنوع ارائه فعالیت ها می باشد به گونه ای که بتوان از تناسب امکانات در گزارش های الکترونیکی نیز بهره گرفته شود.

 

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-: -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:


چرا شادانا ؟!؟

شادانا بهاره

چه عامل یا عواملی باعث می شوند یک cd آموزشی از سایر cd  های مشابه متمایز و برجسته شود؟

عوامل متعددی را می توان نام برد که باعث این برتری و تمایز شود اما یکی از این عوامل می تواند کیفیت محصول باشد که به بازار عرضه خواهد شد .اما برای رسیدن به این نقطه تمایز و برتری باید چگونه عمل کرد و چگونه اندیشید؟

یک پاسخ به این سوال می تواند بازخوردی باشد که مخاطبین نسبت به محصولات قبلی می دهند.

Cd شادانای بهاره به منظور پرکردن اوقات فراغت و آشنایی با آزمونهای پایانی و ورودی مدارس در نظر گرفته شده است. به همین منظور و در راستای سایر محصولات شرکت جامعه مجازی پویا ، cd شادانا بهاره ، می تواند مشتری را خوشحال کند و زمانی مشتری خوشحال خواهد شد که تمام نیازمندیهایی را که در نظر دارد برآورده شود .

پس ما به عنوان توسعه دهنده نرم افزارهای آموزشی باید مطمئن شویم که مشتری خود را خوشحال خواهیم کرد.

فرآیند و شیوه رسیدن به این اطمینان خاطر ، جزئی از بازبینی و اعتبارسنجی از این cd است که باید تضمین کند انتظارات مشتری ما برآورده شده است.

حالا، شما با کمی تامل در محصولات شرکت جامعه مجازی پویا و اگرفقط یکی از آنها را استفاده کرده باشید به صداقت ما در این امر مهم پی خواهید برد .آنچه که در cd شادانای بهاره ارائه شده است ، با فعالیت کارشناسان فنی و علمی باتجربه ی شرکت حاصل شده است.

 

 

از امتیازات شادانای بهاره :

-         13 روز فعالیت متناسب با دروس در ایام نوروز

-         فعالیت های آموزشی جذاب در قالب پیک نوروزی

-         برنامه های جذاب علمی و متنوع که متناسب با درس و اوقات فراغت است.

-         استمرار در تمرین و تثبیت یادگیری های قبلی

-         نمونه آزمون های پایانی و ورودی مدارس

-         آموزش های شهروندی به صورت بازی

-         قیمت مناسب و ارزان

-         8 عدد cd برای 8 پایه از اول دبستان تا متوسطه دوره ی اول

توجه : از ویژگی های منحصر به فرد این cd آنکه لازم نیست شما در پایان سال تحصیلی به دنبال نمونه سوالات آزمونها بگردید.

 

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-: -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:


شادانا بهاره ، بهترین گزینه برای اوقات فراغت نوروز

اوقات فراغت به زمان هایی اطلاق می شود که افراد کارضروری برای انجام آن ندارند و معمولا در این مواقع تمایل به انجام فعالیت های فرح بخش و نشاط آور بیشترمی شود.

اوقات فراغت زمان هایی است که فرد، آن را طبق تمایل شخصی خود و برای خود تنظیم می کند و برنامه آن در مورد هرشخصی متفاوت است و به سلیقه، نیازهای روحی، سن و توان مالی بستگی دارد.

بدیهی است درصورتی که افراد نتوانند بطور مناسبی اوقات فراغت خود را پرکنند، بیشتر به خواب و تفریح های بدون برنامه و یا بازی های کامپیوتری خواهند پرداخت که درمجموع نتایج  آموزشی و مفیدی را به همراه نخواهد داشت.

با Cd  شادانا، موسسه جامعه مجازی پویا توانسته است با هرگونه سلیقه ای، عیدی مناسبی برای شما عزیزان داشته باشد.

 

:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-: -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:


/ 0 نظر / 17 بازدید